01

Виробництво асфальтобетонних сумішей

Ми займаємося виробництвом виключно високоякісних асфальтобетонних сумішей, які відповідають усім Державним нормам і стандартам, та гарантують дорожньому покриттю високі показники стійкості, міцності, здатність протидіяти деформаціям в процесі експлуатації. Процес виробництва супроводжують власні лабораторії, які проводять вхідний контроль якості матеріалів, що надходять, операційний контроль продукції або процесу під час виробництва, приймальний контроль виготовленої продукції.
02

Виробництво бетону

Ми займаємося виробництвом бетону. Власні заводи дозволяють виготовити до 110 кубічних метрів бетону на годину. Ретельний добір сировини, ми використовуємо тільки гранітний кубовидний щебінь, цемент високих марок, пересіяний пісок, дозволяє запропонувати покупцю дійсно міцний та якісний бетон. Автобетонозмішувачі компанії доставлять бетон швидко і у визначений час
03

Виробництво бітумних емульсій

Різні види бітуму широко використовуються в дорожньому будівництві в якості в'яжучого матеріалу. В звичайних умовах це твердий та сильно в’язкий матеріал,для подальшого використання його переводять у рідкий стан методом емульгування. В результаті утворюється бітумна емульсія, яка зберігає рідку форму. Бітумну емульсію використовують для виготовлення асфальтобетонних сумішей, поверхневої покриттів, ямкового ремонту
04

Продаж

Щебені - найбільш необхідний матеріал для інфраструктурного будівництва. Від їх якості залежать технічні та експлуатаційні характеристики автомобільної дороги. Ми реалізуємо різні види та фракції щебню, а також піску та щебенево-піщаної суміші. Для забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, компанія “Спецавтоінвест” пропонує технічні засоби регулювання дорожнього руху, а це дорожні знаки, елементи огородження, світлофори, світлові табло, матеріали для влаштування горизонтальної розмітки та матеріали і комплектуючі для встановлення зовнішнього освітлення.
05

Вантажні перевезення
автомобільним транспортом

Власний парк вантажних самоскидів забезпечує безперебійне постачання матеріалів для дорожнього будівництва від складів і заводів безпосередньо на будівельний майданчик. Спеціалісти компанії складають відповідні логістичні схеми і графіки подачі транспорту з метою ефективного використання часу та властивостей матеріалів. Також пропонуємо послуги спецтехніки.